top of page
Email
Home
ITALIANO

ТЕНЗІОМІОГРАФІЯ

Кількісний розрахунок функціонування м'язів

ТЕНЗІОМІОГРАФІЯ (ТМГ) 

КОРОТКИЙ ВСТУП:

Тензіоміографія (коротко ТМГ) ​​- це доказовий метод, який точно вимірює швидкість скорочення м'язів та м'язову стійкість. Він використовується в спортивних цілях, як метод в спортивній медицині та при дослідженнях.

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

Індивідуалізація тренувальних планів.

 • Створення профайлу атлетів

 • Попередження травматизму

 • Виявлення слабких ланок в кінетичних ланцюгах

 • Моніторинг готовності

ТМГ надає можливість створити профайл м'язів атлета, таким чином ви отримуєте інформацію про те, який м'яз треба тренувати бути швидшим, міцнішим, або якщо вам слід розслабити певний м'яз.

 Для тренерів критично важливо покращувати споривну форму і досягнення, а також передбачувати ризики.  ТМГ суттєво допомагає тренерам детальним та кількісним аналізом форми спортсменів.

Lastnosti

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

Об'єктивно оцінюйте функціональні м'язові розлади.

 • Поверніться до рішень щодо гри (не передбачень)

 • Оцінюйте ризики

 • Скринінг та аналіз

 • Реабілітаційний моніторинг

 

Для професіоналів-медиків дуже важливо оцінювати та перевіряти ризики, скорочувати кількість безконтактних травм та робити все для того, щоб повернення до гри не призвело до повторного травмування. ТМГ може швидко, точно та об'єктивно вирішувати ці три проблеми.

ДОСЛІДЖЕННЯ

Підтримка ​​наукових публікацій, що базуються на фактах.

 • Діагностика тимчасових та хронічних змін у м'язах

 • Неінвазивне визначення м'язового складу

 • Виявлення місцевої м'язової стомленості

 

Тензіоміографія використовується деякими з найпрестижніших дослідницьких установ у світі, допомагаючи їм виявити гострі або хронічні зміни м'язової здатності до скорочення/розслаблення. Новизна, релевантність та достовірність інформації, представленої в конкретній публікації, можуть суттєво відбитися на її впливові. Тензіоміографія уже використовувалась у більш ніж 100 наукових працях.

Tehnologija
ТЕНЗІОМІОГРАФІЯ ДЕТАЛЬНО:

 

Тензіоміографія - це технологія, що швидко розвивається, є неінвазивною, практичною, швидкою та надійною. Вона допомагає кількісно оцінити прогрес реабілітації чи тренування, а отже, забезпечує об'єктивну оцінку ефективності певного протоколу лікування або розвитку. Специфічні властивості скорочення м'язів, які вимірює цей метод, є важливими параметрами для медичного персоналу та тренерів, якщо їм потрібен правдивий аналіз стану окремих м'язів.

 

Сильні сторони TMG S2 - це простота, варіативність та сумісність з іншими методами та підходами на полі або поза ним. Створювати профайл спортсменів, контролювати зміни і керувати прогресом реабілітації чи тренувань стає можливим в лічені хвилини.

На відміну від статичного медичного зображення, TMG S2 виявляє справжню функціональну здатність м'язів без надмірних витрат грошей, часу або подорожей.

 

Аналіз є безболісним, не вимагає від спортсменів будь-яких зусиль і може застосовуватись навіть під час гострих фаз травми для отримання необхідних чітких та об'єктивних орієнтирів.

Дослідники, а також спеціалісти спортивної медицини та тренери - всі мають загальну потребу у релевантній та об'єктивній інформації, щоб приймати рішення швидше та більш обгрунтовані. TMG S2 забезпечує таку інформацію ефективно, швидко і просто. Крім того, інформативне значення даних про функціонування м'язів не може бути відтворене будь-яким іншим способом.

ЯК ВИГЛЯДАЄ

ПРОТОКОЛ

ВИМІРЮВАННЯ ТМГ?

Тензіоміографія (ТМГ) використовується для вимірювання радіального переміщення м'язового черевця в ізометричних умовах. Датчик зсуву розташований перпендикулярно до тангенціальної площини на найбільшій ділянці над м'язовим черевцем. Досліджується та ведеться спостереження за переміщенням (збільшенням) м'язового черевця під час скорочення.

 

Експериментальне налаштування використовується для виявлення і вимірювання ізометричних реакцій скорочення біцепсів брахі (BB). Датчик TMG вимірює радіальне зміщення м'язів під час скорочень, викликаних коротким електричним стимулятором. Стимулюючі електроди розміщуються безпосередньо на шкірі.

 

Скорочення м'язів викликається електричними подразниками, що виникають одночасно. Два самоклейких електроди розміщені навколо датчика TMG. Анод розташований дистально, а катод проксимально, 20-50 мм від точки вимірювання. Біполярна електрична стимуляція складається з одного імпульсу постійного струму довжиною 1 мс.

Fig. 1.

Experimental setup used to evoke and measure the biceps brachii (BB) isometric twitch contraction responses. The TMG sensor measures muscle radial displacement during twitch contractions induced by short electrical stimuli. The stimulating electrodes are placed directly onto the skin.

ПАРАМЕТРИ TMG

Тривалість затримки (Td) як час між електричним імпульсом і 10% скорочення

Тривалість скорочення (Tc) як час між 10% та 90% скорочення

Тривалість втримування (Ts) як час між 50% скорочення і 50% релаксації

Тривалість релаксації (Тр), як час від 90% до 50% релаксації

Переміщення (Dm) як максимальна амплітуда м'язового скорочення

Fig. 2.

The parameters that were measured with the TMG signal:

Dm – maximum amplitude (displacement),

td – initial delay time, 

tc – contraction time,

ts – sustained contraction time and

tr – half relaxation time.

Uporaba

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ TMG-BMC

НАУКА ДЛЯ ЕВОЛЮЦІЇ ТІЛА

TMG-BMC Ltd. є піонером у розробці методів кількісної оцінки скорочення м'язів. Першопрохідці тепер мають можливість використовувати новий підхід до точної, неінвазивної та економічно вигідної діагностики в галузі досліджень, спортивної медицини та спортивних досягень.

 

Для отримання подальшої інформації відвідайте:

http://www.tmg-bodyevolution.com/ 

TMG_STADION_PREVIEW__TMG-67
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-45
TMG-120_web
TMG-55
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-29
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-8
TMG-257
TMG-265
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-68
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-80

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Дякую. Повідомлення надіслано.

ПІДПИСАТИСЯ
 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle
bottom of page