top of page
Email
india flag wix.png
ITALIANO

Individualizuoti mokymo planus.

 • Sportininkų profiliavimas

 • Žalos prevencija

 • Silpnųjų jungčių aptikimas kinetinėse grandinėse

 • Pasirengimo stebėjimas

 

TMG suteikia sportininko raumenų profilį, kad sužinotumėte kurie raumenys tūri būti greitesni, stipresni ir ar reikia atpalaiduoti tam tikrą raumenį.

 Treneriai siekia padidinti našumą ir įvertinti riziką.  TMG suteikia treneriams išsamią ir kiekybinę informaciją apie sportininkus.

VEIKLA

Lastnosti

TENSIOMIOGRAFIJA

Kiekybinis raumenų funkcijos nustatymas

TENSIOMIOGRAFIJA (TMG)

TRUMPAS ĮVADAS:

Tensiomiografija (TMG) ​​- tai įrodymais pagrįstas metodas, kuris tiksliai nustato raumenų susitraukimo greitį ir raumenų sustingimą. Jis naudojamas veiklos pajėgumo, sporto medicinoje ir tyrimuose.

SPORTINĖ MEDICINA

Objektyviai įvertina funkcinius raumenų sutrikimus.

 • Sprendimai apie grįžimą į žaidimą (ne prognozės)

 • Rizikos valdymas

 • Atranka ir įvertinimas

 • Reabilitacijos stebėjimas

 

Medicinos specialistai siekia patikrinti riziką, sumažinti be kontakto įvykusių sužalojimų skaičių ir užtikrinti, kad grįžus į žaidimą nebūtų sukeltas pakartotinis sužalojimas. TMG gali greitai, tiksliai ir objektyviai išspręsti šias tris problemas.

Parama moksliniams leidiniams.

 • Ūminių ir lėtinių raumenų pokyčių diagnostika

 • Neinvazinis raumenų sudėties nustatymas

 • Vietinio raumenų nuovargio nustatymas

Tensiomiografiją naudoja kai kurios prestižiškiausios pasaulinės mokslinių tyrimų institucijos, padedančios aptikti ūmius ar lėtinius raumenų sugebėjimo susitraukti ir atsipalaiduoti pokyčius. Informacijos, pateiktos konkrečiame leidinyje, naujumas, tinkamumas ir patikimumas gali padaryti didelį poveikį. Daugiau nei 100 mokslinių straipsnių naudojo Tensiomiografiją.

TYRIMAI

Tehnologija

KAIP ATRODO

TMG MATAVIMO

PROTOKOLAS?

Tensiomiografija (TMG) naudojama radialinio raumenų pilvelio poslinkio stebėjimui izometrinėmis sąlygomis. Poslinkio jutiklis dedamas statmenai tangentinės plokštumai ant didžiausios srities virš raumenų pilvelio. Raumenų pilvelio poslinkis (padidėjimas) susitraukiant yra stebimas ir prižiūrimas.

 

Eksperimentinė struktūra yra naudojama sužadinti ir pamatuoti dvigalvio žasto raumens (biceps brachii (BB) izometrinius susitraukimo atsakus. TMG jutiklis matuoja raumenų radialinį poslinkį susitraukiant, kurį sukelia trumpi elektriniai stimuliatoriai. Stimuliuojantys elektrodai dedami tiesiai ant odos.

 

Raumenų susitraukimą sukelia vieno traukulio elektriniai stimuliatoriai. Aplink TMG jutiklį dedami du lipnūs elektrodai. Anodas dedamas distališkai, o katodas - proksimaliai, 20-50 mm nuo matavimo taško. Bipolinė elektrinė stimuliacija sudaryta iš vieno 1 ms trukmės nuolatinės srovės impulso.

Fig. 1.

Experimental setup used to evoke and measure the biceps brachii (BB) isometric twitch contraction responses. The TMG sensor measures muscle radial displacement during twitch contractions induced by short electrical stimuli. The stimulating electrodes are placed directly onto the skin.

TMG PARAMETRAI

Užlaikymo laikas (Td) - laikas tarp elektros impulso ir 10% susitraukimo

Susitraukimo laikas (Tc) - laikas nuo 10% iki 90% susitraukimo

Išlaikytas laikas (Ts) - laikas tarp 50% susitraukimo ir 50% atsipalaidavimo

Atsipalaidavimo laikas (Tr) - laikas nuo 90% iki 50% atsipalaidavimo

Poslinkis (Dm) -  didžiausia raumens susitraukimo amplitudė

Fig. 2.

The parameters that were measured with the TMG signal:

Dm – maximum amplitude (displacement),

td – initial delay time, 

tc – contraction time,

ts – sustained contraction time and

tr – half relaxation time.

TENSIOMIOGRAFIJA IŠSAMIAU:

 

Tensiomigografija - tai greitai besivystanti neinvazinė, praktiška, greita ir patikima technologija. Ji padeda kiekybiškai įvertinti reabilitaciją ir treniruočių pažangą, todėl objektyviai įvertinamas tam tikro gydymo protokolo veiksmingumas. Konkrečios raumenų susitraukimo savybės, kurios yra matuojamos, yra svarbūs parametrai medicinos ir veiklos pajėgumo personalui, kurie ieško faktinių raumenų būklės įžvalgų.

 

TMG S2 stiprybė slypi jo paprastume, lankstume ir suderinamume su kitais metodais ir pritaikymu aikštėje ar už jos ribų. Per kelias minutes sportininkai gali būti profiliuojami, stebimi ir supažindinami su reabilitacija ar treniruotėmis.

Priešingai nei statinis medicininis vaizdavimas, TMG S2 atskleidžia tikrąjį raumenų funkcinį pajėgumą be didelių išlaidų, laiko ar kelionės.

 

Vertinimai yra neskausmingi, nereikalauja sportininko pastangų ir gali būti atlikti net esant ūmioms sužalojimų fazėms, siekiant gauti esminius, aiškius ir objektyvius kriterijus.

Tyrėjai, sporto medicinos ir veiklos pajėgumo specialistai siekia gauti tinkamą ir objektyvią informaciją, kad galėtų priimti sprendimus greičiau ir turėdami daugiau informacijos. TMG S2 tai suteikia veiksmingai, greitai ir paprastai. Be to, informatyvi raumenų funkcijos duomenų vertė negali būti atkartota naudojant kitą būdą.

Uporaba

TMG-BMC ĮMONĖS APRAŠYMAS

KŪNO EVOLIUCIJOS MOKSLAS

TMG-BMC Ltd. yra raumenų susitraukimo kiekybinio įvertinimo metodų kūrimo pradininkas. Pirmieji metodus įsisavinantys specialistai dabar turi galimybę taikyti naują metodą siekiant tikslios, neinvazinės ir ekonomiškos diagnozės mokslinių tyrimų, sporto medicinos ir veiklos srityse.

 

Norint gauti daugiau informacijos, apsilankykite:

https://www.tmg-bodyevolution.com/ 

TMG_STADION_PREVIEW__TMG-67
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-45
TMG-120_web
TMG-55
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-29
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-8
TMG-257
TMG-265
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-68
TMG_STADION_PREVIEW__TMG-80

SUSISIEKITE SU MUMIS

Ačiū. Žinutė išsiųsta.

TOLIAU
 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle
bottom of page